خشکشویی مبل

خشکشویی مبل و موکت در منزل

پس از یک روز سخت کاری اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که روی کاناپه خود در حال تماشای کانال های تلویزیونی باشید ، اما آیا تا به حال فکر کرده اید که میزان آلودگی مبل چقدر است؟

به مرور زمان و استفاده ی مکرّر از مبلمان ، تخت خوابشو و انواع خوشخواب لکه های زردی روی پارچه آن ها نمایان می شود که به هیچ عنوان نمی توان با دست آن ها را از بین برد پس راه حلش چیست؟

باکتری و ذرات گرد و غبار آلوده مبل باعث بیماری های زیادی می شوند در حالی که شما فکر می کنید تمیز هستند.

فرش واش از طریق پاک کننده های حرفه ای ، خدمات خشکشویی مبل و موکت را در تهران فراهم می کند. ما تمیز کردن، پاکسازی و حذف همه آلودگی ها از مبل را با فرایند تمیز کردن با شامپو و دستگاه مبل شویی انجام می دهیم.

در صورت وجود لکه ، با استفاده از مواد شیمیایی مناسب حذف می شوند و پس از حذف لکه ها ، یک تمیزکننده مناسب برای خشکشویی مبل استفاده می شود.

خشکشویی مبل

شستشوی منحصر به فرد مبلمان توسط تکنسین خشکشویی فرش واش ، تمیزترین و جامع ترین سرویس خشکشویی مبلمان را برای شما فراهم می کند.

بازرسی کامل مبل قبل ازخشکشویی
شناسایی پارچه های مورد استفاده در مبل
بررسی وضعیت مبل قبل از مبل شویی
آزمون پارچه برای سازگاری با دستگاه و مواد شستشوی مبلمان
شستشوی کامل مبل
بازرسی و تایید مشتری هنگامی که فرایند تکمیل شد.

خشکشویی مبل

خشکشویی تضمینی انواع مبلمان اداری ، راحتی ، سلطنتی ، استیل و موکت با بهترین مواد شوینده خارجی و دستگاه های روز در محل ، ما در عمل زیبایی و تمیزی را به مبلمان و موکت های شما بر می گردانیم.

متخصصین خشکشویی مبل فرش واش مجهز به سیستم و مواد لازم برای خشکشویی مبل می توانند به طور موثر عمل حذف خاک های جاسازی شده و گرد و غبار با حداقل زمان ممکن هستند.

این بدان معنی است که شما می توانید تقریبا بلافاصله پس از اتمام کار خشکشویی مبل از مبل های تمیز استفاده کنید.

خدمات خشکشویی مبل

کارخانه قالیشویی فرش واش در تهران مفتخر است با استفاده از بهترین دستگاه ها و بهترین مواد شوینده در زمینه خشکشویی مبلمان بهترین خدمات خشکشویی مبل را ارائه کند.

ما می توانیم انواع مبلمان سلطنتی ، راحتی ، استیل ، تمام پارچه و فرفورژه را در منزل شما و در کوتاه ترین زمان ممکن به نهایت پاکی و درخشندگی برسانیم.

قالیشویی فرش واش با استفاده از زبده ترین و ماهرترین پرسنل، توانایی خاصی در زمینه خشکشویی انواع فرش های دستبافت و ماشینی ، در منزل را دارا می باشد.

تلفن خود را بردارید و به نزدیک ترین شعبه کارخانه قالیشویی فرش واش تماس بگیرید، تا در کوتاه ترین زمان ممکن، از بهترین خدمات ما نهایت استفاده را ببرید.

شماره تماس دفاتر مرکزی جهت سرویس دهی به تمام نقاط تهران

خشکشویی مبل شمال تهران22146062

خشکشویی مبل غرب تهران   – 44306007

خشکشویی مبل شرق تهران  – 88560036

خشکشویی مبل جنوب تهران  – 66557611

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...