قالیشویی در شهران با سرویس ویژه شستشوی فرش

قالیشویی در شهران یکی از نیازمندی های اصلی مردم این منطقه است ، جهت رفاه حال شما همشهری گرامی شعبه قالیشویی واقع در شهران یکی از مناطق پر اهمیت غرب تهران یا منطقه 5 تهران افتتاح شد.

قالیشویی در شهران

شهران یکی از مناطق تهران و منطقه 5 واقع در غرب تهران می باشد از مجتمع ها و شهرک های مهم آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مجتمع مسکونی شرکت نفت (OPG)
مجتمع مسکونی صدر
مجتمع مسکونی شهران (پزشکان)
مجتمع مسکونی بهاران
مجتمع مسکونی الهیه

اگر شما به قالیشویی در شهران نیاز دارید و همچنین به دنبال قالیشویی خوب در تهران هستید همین حالا با شماره : 44333477 تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن جهت تحویل فرش ها به حضور شما برسیم.

خدمات قالیشویی بصورت حرفه ای ویژه در شهران :

ما خدمات قالیشویی در شهران را شامل قالیشویی ، خشکشویی ، رفوگری ، رنگبرداری فرش را با دقت زیاد و کیفیت بالا برای شما همشهری گرامی در زمان کوتاه انجام می دهیم.

همانطور که می دانید وجود پرز های فرش ممکن است برای کودکان و افراد سالمند مشکل جدی تنفسی ایجاد کند ، از این رو پیشنهاد می شود ضمن شستشوی دوره ای فرش ها توسط قالیشویی معتبر این موضوع پر اهمیت را در الویت کارهای خود قرار دهید.

همچنن به دلیل آب و هوای آلوده شهر تهران این مسئله شستشوی فرش جدی تر می شود و با توجه به موقعیت شهران و آب و هوایی که اکثر روز ها به شدت باد و خاک است باید به شستشوی فرش اهمیت بیشتری بدهید تا خانواده سالم داشته باشید. آلودگی های موجود در فرش ها حساسیت های جدی برای افراد ضعیف به همراه دارد.

رضایت مشتری

دستیابی به بالاترین رضایت مشتری یکی از اهداف قالیشویی فراش واش است.

قیمت مناسب قالیشویی

هدف ما قالیشویی با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه برای مشتری است.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...