مردم درباره بهترین قالیشویی تهران نظرشان چیست؟

در سال 1391 طی یک نظرسنجی در بین همشهریان عزیز تهرانی ، با عنوان انتخاب بهترین قالیشویی از دیدگاه مردم ، کارخانه قالیشویی فرش واش مورد عنایت مردم قرار گرفت و با لطف و مهربانی شما این شرکت به عنوان واحد نمونه سال 1391 برگزیده شد.سیر تکامل شستشوی فرش گذشته تا به امروز

در زمان های قدیم به علت نبود دستگاه های پیشرفته و اتوماتیک ، مردم فرش های خود را با استفاده از پودر تاید در منازل یا کنار نهرهای روان می شستند. ولی به علت نداشتن مهارت و تخصص نمی توانستند فرش های خود را به تمیزی صد در صد برگردانند.


Cheap-rug.jpg

قالیشویی ارزان چیست؟

کارخانه ی قالیشویی فرش واش مشتری مداری را سر لوحه ی کار خود قرار داده است، این بدان معنا می باشد که ما از همه نظر سعی و تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم رضایت صد در صد شما همشهریان عزیز را بدست بیاوریم.


Laundry-and-laundry-services-at-home.jpg

خشکشویی مبلمان بهترین خشکشوی نمونه

کارخانه ی قالیشویی فرش واش مفتخر است با استفاده از بهترین دستگاه ها و بهترین مواد شوینده در زمینه ی خشکشویی مبلمان لوح تقدیر بهترین خشکشوی نمونه را دریافت کند.


Best-Tehran-Carpet.jpg

بهترین قالیشویی تهران و بهترین کارخانه قالیشویی

بهترین شدن در نزد مردم فقط میتواند یک راز باشد که هر کس نمی تواند به این راز دسترسی پیدا کند، نه اینکه این راز خیلی سخت و غیر قابل دسترس باشد، فقط باید سعی کنی پی این راز را بگیری تا به آن برسی…


East-Tehran-Carpet.jpg

قالیشویی شرق تهران و قالیشویی مناطق شرق تهران

به دلیل درخواست بیش از حد همشهریان عزیز در شرق تهران جهت تاسیس شعبه ای از کارخانه قالیشویی فرش واش، هیئت مدیره محترم تصمیم گرفتند جهت رفاه و آسایش همشهریانمان در شرق تهران، سرویس های ویژه ای به آنجا اختصاص دهند.